Sausio mėnesio 2020 horoskopas

Avinas

(03.21 – 04.20)Puikus mėnuo sunkių metų pradžioje. Vis dėlto sausis – jūsų laikas, tad kol nevėlu, džiaukitės sėkme ir aktyviai spręskite visas aktualias problemas: per pirmas dvi dekadas jūsų laukia geros permainos. Kol kas jūsų galimybės nebus apribotos ir ypatingų spąstų kelyje nepasitaikys. Aišku, tai laikina – jau trečia dekada prasidės tuo, kad suprasite, jog spąstai tuoj užsitrenks. Padės tik gera orientacija, tikėjimas savimi. Nesitikėkite pagalbos iš šalies. Per šį laiką palanku įgyvendinti senus planus, apdairiai plėtoti veiklą. Nesistenkite pirmauti, bet rizikuoti nebijokite. Daugiau dėmesio skirkite kontaktams su užsieniečiais: per juos galima sėkmė. Galima išdavystė, nemenki nuostoliai, problemos per mokesčius, dėl paveldėjimo ir įvairūs juridiniai nemalonumai. Kai kam gresia ir rimtesnės problemos per valdiškus namus. Paskutinės mėnesio dienos suteiks galimybę išsikapstyti iš bėdų.

Jautis

(04.21 – 05.21)Šis mėnuo nebus lengvas, ypač pirmas dvi sausio dekadas bus sunku išvengti dvasinės krizės, gresia tam tikri nuostoliai. Tiesa, ne viskas bus taip jau blogai – dabar galėsite akivaizdžiai įsitikinti, kad Dievas uždarydamas duris atveria langą. Šiuo sunkiu laiku likimas jums siųs paguodos angelą: labiau pasitikėkite artimųjų, draugų, mylimo asmens, sutuoktinio nuoširdumu! Aplinkinių meilės, atsidavimo ir pagarbos tikrai nestigs. Kad ir kaip būtų nesmagu, kad ir kas nutiktų, pasistenkite mažiau dėmesio kreipti į nesklandumus: jie beveik neišvengiami, ir jei nustosite jų bijoti, vengti, nuo jų bėgti, jie savaime išnyks. Tik nemanykite, kad jums viskas galima. Geriau apgalvokite savo žodžius – jie neturi būti agresyvūs, priešingu atveju galite rimtai pabloginti savo padėtį. Ne tik sausį, bet ir visus metus jums bus svarbu vengti konfrontacijos, intrigų – dabar jūs nesate kovotojai. Siekite taikos, sudarykite paliaubas.

Dvyniai

(05.22 – 06.21)Nuo pat sausio pradžios būsite apimti darbinio azarto. Nenuostabu – prasideda aktyvios veiklos metai. Vis dėlto patartina kiek sustabdyti kovingą nusiteikimą versti kalnus. Norai daug nuveikti puikūs, bet jei to imsitės vieni, sausį tikrai nieko nepešite, nebent kokią ligą „užsidirbsite“. Tai bus sunkus išbandymo laikas sutuoktiniams – tarp jų gali įsivyrauti nemenka įtampa ir dėl itin svarbių dalykų. Daug nereikės, kad kiltų noras pagyventi atskirai, galbūt išvykti į užsienį uždarbiauti. Pirmą mėnesio pusę daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui – gali paaštrėti lėtinės ligos. Nors tikėtini ir ūminiai uždegimai, sportinės traumos, galimi nusiskundimai ir dėl žarnyno veiklos. Taip pat nuo mėnesio pradžios taps svarbu stiprinti nervų sistemą. Antrą mėnesio pusę nereikėtų labai apkrauti inkstų.

Vėžys

(06.22 – 07.22)Prasideda sėkmės meilėje ir avantiūrose metai, bet sausį ypatingo lengvabūdiškumo nedemonstruokite. Nuo mėnesio pradžios jūsų mintys labiau suksis apie reikalus. Vis dėlto jūsų nuotaika tokia pakili, kad net patys neįdomiausi, nykiausi darbai ir pareigos atrodo intriguojantys, perspektyvūs. Tad būsite darbingi ir gerai nusiteikę – reikės tik pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis ir įgyvendinti savo svarbius veiklos planus. Pirma mėnesio pusė tam palankiausia. Sausis bus puiki proga užsiimti dalykais, kurie privalomi, bet vengiate jų, nes yra nuobodūs. Ir dabar nesunkiai nusileisite kasdienybės reikalavimams darbe ir namie. Tik nepamirškite apie sveikatą. Sveikas gyvenimo būdas padės ją išsaugoti, tik ar jūsų dienos režimas primena sveikuolių principus? Dabar puikus laikas, tad būsite kupini energijos ir jei sunegaluosite, greitai išsikapstysite. Vis dėlto stiprinkite imunitetą – antrą mėnesio pusę tikėtinos ūmios ligos.

Liūtas

(07.23 – 08.23)Pareigingų Liūtų laukia tylūs šeimyninės laimės metai, kai darbai atidedami į šalį dėl namų. Tad sausis padės atsipalaiduoti ir pasinerti į romantiškus džiaugsmus. Tam palankus laikas, juk jus taip nualino pareigos, darbas. Liūtai – darbo fanatikai, sugebantys galvoti apie reikalus net tuomet, kai visų galvose džiaugsmo šurmulys. Būtų puiku, jei pirmą mėnesio pusę paatostogautumėte kartu su šeima ar mylimu žmogumi – dirbdamas Liūtas persiauklėti nelabai sugebės, nebent pats darbas būtų kūrybinis. Reikalai darbe pajuda gera linkme – laikina stagnacija baigėsi ir viskas ima sparčiai keistis, tvarkytis. Daugiau bendraukite – šiuo metu draugai jums gali padaryti labai gerą įtaką – klauskite jų nuomonės, prašykite patarimo. Venkite finansinių avantiūrų, ypač trečią dekadą, – tada būsite patiklesni, stigs įžvalgumo.

Mergelė

(08.24 – 09.23)Įdomus metas, susijęs su jūsų auklėjimo programa, tęsiasi. Jei šiuo metu savo noru nesutiksite, kad ne viską darote tinkamai, kad ne visuomet esate teisūs, likimas tai primins pačiais įvairiausiais būdais. Pamokos gali būti ne itin malonios, tad sausį retsykiais pasijusite lyg spąstuose. Į spąstus nepakliūva tie, kurie neieško nemokamo sūrio. Prasminga šiuo metu už viską mokėti, nesinaudoti svetimais nuopelnais ir sutuoktinio kantrybe. Esate labiausiai visuomeniškas ženklas ir nuo pat mėnesio pradžios pajusite ne tik ką reiškia prieštarauti sutuoktiniui, bet ir nepaisyti visuomenės normų. Šį mėnesį gyvybinės energijos semsitės iš šeimos, tad nenaudinga atsisakyti lizdo, kirsti šaką, ant kurios sėdite. Laikykitės tradicijų ir būkite su artimaisiais. Labiau pasaugokite sveikatą – dabar susirgus bus sunku pasveikti. Gali paaštrėti lėtinės ligos, kilti virškinimo problemų. Gali pablogėti ir miegas.

Svarstyklės

(09.24 – 10.23)Sausis visai neblogas, jei daug neužsibrėšite. Todėl nors degsite noru ką nors sunkaus ir reikalingo atlikti, neužsigriebkite didelių darbų – pristigs ar jėgų, ar laiko, ar pinigų. Net jei ko nors imsitės, greitai užgesite – entuziazmas išgaruos, norėsis arba namo, arba į meilės pasimatymą, arba pas senus draugus. Ūpo pakaks tik geriems norams. Nukentėsite, jei įsipareigosite baigti darbą ar grąžinti skolą iki penktadienio, nunešite pareiškimus į santuokų rūmus mėnesiui baigiantis. Tai laikas, kai reikia kuo labiau nuo visų ir nuo visko atsiriboti, mat jūsų nuotaika ir sveikata priklausys nuo sugebėjimo laiku prikąsti liežuvį, kitaip persidirbsite, persitempsite. Netikėta sėkmė ir nauda galima mėnesio pabaigoje. Tik 30 dieną venkite rizikuoti tvarkydami turto reikalus. Na, o meilė? Pirmą mėnesio pusę širdis atkakliai jos ilgėsis. Ji aplankys mėnesio viduryje.

Skorpionas

(10.24 – 11.22)Sustokite ir pagalvokite, ką darote ne taip, gal nevykdote svarbių pareigų, netesite pažadų? Vis dėlto metai prasidės sėkmingai – jausitės energingi ir visas kilusias problemas spręsite lengvai. Pirmą mėnesio pusę nieko neatidėliokite – darykite čia ir dabar, mat naudos sulauksite iš tų darbų, sumanymų, kurių iškart imsitės. Tad daug nesvarstykite – avantiūros išdegs. Iki 16 d. bus ryškus jūsų lyderystės metas, ir laimėsite bet kokią kovą. Antrą mėnesio pusę pasiruoškite netikėtumams tvarkydami reikalus, gal net priverstinėms permainoms, netikėtoms išlaidoms. Taps svarbu mokėti manevruoti, pasinaudoti palankiu atsitiktinumu. Šį mėnesį verta stiprinti sveikatą: palankios sveikatingumo procedūros, tinkamas laikas rinktis fizinių treniruočių sistemą ir dietas. Antrą mėnesio pusę padidės jautrumas, dirglumas, labiau tikėtini nerviniai spazmai, virškinimo sutrikimai.

Šaulys

(11.23 – 12.22)Jūsų laukia labai nestandartiški metai. Likimas tarsi pasistengs ištrinti visas mintis apie veiklą, karjerą ir privers pasinerti į ramybės vandenyną. Prasideda didieji poilsio metai, ir net itin aktyvus mėnuo neleis jums išskleisti sparnų. Toks ir bus metų ir sausio mėnesio principas: daryti tai, kas patinka, malonu, kas savaime išeina. Nežinant šių metų specifikos, jau sausio pradžioje gali apimti sumaištis. Nesuprasite, kodėl kuo labiau stengiatės, tuo blogiau išeina, juo aplaidžiau žiūrite į užduotį, juo geriau išeina, ir kai viskas apskaičiuota, nieko ir neišeina, o naudos gaunate ten, kur nė nemanėte. Romantiškiems santykiams šis mėnuo nebus paprastas – elgsitės prieštaringai: nors sieksite meilės ir dėmesio, patys specialiai laiko mylimam žmogui neskirsite. Sausis palankiausias tiems, kurių didelis įdirbis – atsispirdami į buvusius laimėjimus, remdamiesi senais ryšiais laimėsite naujas erdves svajonėms, tikslams pasiekti.

Ožiaragis

(12.23 – 01.20)Sausis – susikaupimo laikas, kai dera pasirūpinti savimi. Dėmesys sau nėra paprastas dalykas, bet jei to nebus, pasijusite nualinti. Susikoncentruokite tik ties savimi – atsiribokite nuo visko, kas ne jūsų, tuomet sausį nepavargsite. Skubiems, atidėtiems, užvilkintiems reikalams tvarkyti palanki tik pirma mėnesio pusė, tiesa, ji netinkama naujų darbų pradžiai – reikės baigti senus darbus, įvykdyti duotus pažadus, ir tai bus svarbu. Iki numatyto laiko derėtų ir skolas grąžinti. Tai nebus sunku, nes pinigų stygiaus nejausite – jų bus tiek, kiek reikia. Mėnuo palankesnis moterims nei vyrams. Jiems itin komplikuotas metas prasidės nuo mėnesio vidurio, kai ims stigti jėgų, iniciatyvos ir net sėkmės. Vienintelė paguoda gali būti meilė – jums nestigs žavesio, sulauksite šilto dėmesio iš mylimo žmogaus. Vienišiams sausis žada ir netikėtą pažintį, galinčią virsti rimtesniais santykiais. Vyraus nostalgiškos nuotaikos, ir tai gali tapti pagrindu atnaujinti seną romaną.

Vandenis

(01.21 – 02.19)Šiuos metus, ko gero, pradėsite kategoriškai nusiteikę. Jokių kompromisų. Tai itin pajus artimieji. Jiems bus palikta tik viena teisė – jums paklusti. Visas sausis taip ir prabėgs kovojant su nepaklusnumu namuose, artimųjų ydomis. Liūdniausia, kad net darbe šios problemos bus aktualios visą mėnesį. Vis dėlto aplinkiniams ir artimiesiems jūs būsite autoritetas: kad ir ką pasakysite, kad ir kaip nemaloniai jiems tai skambės, pagarba jūsų asmeniui lems baigtį. Jau nuo trečios dekados nebūsite stiprūs kovoje, tad teks išmokti vengti atvirų konfliktų ir nesusipratimus spręsti gražiuoju, be spaudimo ir svarbiausia – neskubant. Vis dėlto mėnuo, ypač pirmos dvi dekados, puikus – laukia permainos. Dabar gali atsitikti keisti dalykai, panašiai kaip atsitinka pasakose, kai gerosios fėjos atkreipia į mirtinguosius savo maloningąjį žvilgsnį. Atsiras ir pasirinkimo laisvė, darbai, pareigos taip nebeslėgs, nebevaržys.

Žuvys

(02.20 – 03.20)Jau perėjote tą ribą, po kurios perimate likimo vadeles į savo rankas, kitaip sakant, nebe situacija viską valdys, o jūs situaciją. Tai reta ir laiminga proga viską pakreipti norima linkme ir suvokti, įgyvendinti didžiuosius gyvenimo siekius, patenkinti ambicijas. Mėnuo itin svarbus jūsų asmeniniam pripažinimui ir kilimui karjeros laiptais. Dabar reikės ne tiek daug – vienas tikslus žingsnis, ir jūs laimite, užimate išskirtines pozicijas. Tad nepamirškite, kad esate Žuvys, ir elkitės, kaip priklauso jūsų ženklui – drąsiai, bet ne neįžūliai. Dabar privalu daug užsibrėžti – įveiksite visas kliūtis. Norėkite daug. Ir tai bus gerai. Reikia pripažinti, kad dėl tokio užimtumo jūs gerokai atitolsite nuo namų, artimųjų. Net jei į užsienį neišvažiuosite, artimiesiems tapsite nepasiekiami ir tolimi. Gali tekti net rinktis: ar kilti karjeros laiptais, tobulintis, mokytis užsienyje, bet paaukoti namų, artimųjų interesus, ar apriboti savo profesines galimybes. planą.