Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Atrodo, metai bus įspūdingi. Pirmoji jų pusė santykinai rami, įprasta, vyraus kasdienybė. Sausį ir kovą teks padirbėti – profesijos srityje bus priežasčių stengtis. Vasarį gali pakvipti romantika, bet gali kilti ir abejonių – ar ne per gerai noriu? Gegužę atsiras piniginių reikalų, bet bus ir naudos, birželį bus progų daug ir smagiai bendrauti. Liepą pasijusite taip, tarsi viduje būtų įsitempusi spyruoklė, kuri vers eiti, stengtis, daryti, kovoti. Išaugs reiklumas sau ir kitiems. Dėl padidėjusios vidinės dinamikos tai bus puikus laikas sportuojantiems – nuveikti bus galima daug, todėl būtinai reikės pasirengti gerą veiksmų planą ir įveikti nepasitikėjimą savimi bei abejones. Šis jėgų antplūdis iki metų pabaigos diktuos, ką ir kaip veikti.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Vieno ypatingo metų akcento gali ir nebūti. Metų pradžioje gali atsirasti nedidelių, bet gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Tačiau jie greitai baigsis. Kovas – romantiškas mėnuo, norėsis mėgautis gyvenimu, savo jausmais. Tinkamas laikas nuotykių kelionei. Balandis grąžins į darbus, bet gali duoti ir pajamų. Apskritai metas, kai galima tikėtis didesnės naudos, truks nuo balandžio iki pirmųjų rugpjūčio dienų. Be to, pavasarį ir vasarą būsite atviri, smalsūs, linkę bendrauti ir mokytis. Vasaros pabaigoje, rudens pradžioje bus patogu atlikti įvairius namų darbus, todėl būstas taps gražesnis ir jaukesnis. Naujas etapas prasidės lapkritį – greičiau prarasite pusiausvyrą, kita vertus, greta bus žmonių, į kuriuos bus galima atsiremti.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Nuo balandžio 3-iosios iki rugpjūčio 7-osios Dvynių ženkle viešės Venera. Dėl jos įtakos lydės įkvėpimas, seksis dirbti tiems, kurių veikla susijusi su meno, grožio, patogumo kūrimu. Jeigu veiklos rūšis kita – norėsis gražaus gyvenimo ir jausmų. O atitinkamai nusiteikus anksčiau ar vėliau ir įvykiai taip susiklosto. Galbūt šiek tiek padirbėti profesijos srityje reikės žiemos pabaigoje ir ankstyvą pavasarį, bet ir tuomet nepervargsite. Finansinė sėkmė gali aplankyti birželio antrojoje pusėje, liepą, rugpjūtį. Rudens pradžioje dėmesys nukryps namų, būsto, šeimos reikalų link – bus veiklos. Vėlyvą rudenį gali užgriūti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių ir neatidėliotinų darbų – teks paplušėti. Geras laikas bus rūpintis sveikata.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Metų pradžia nebūtinai bus lengva ir paprasta – teks atsižvelgti į artimų žmonių nuomonę, valią ir veiklą. Dalykinėje srityje irgi susiklostys tokios sąlygos, kurių bus neįmanoma ignoruoti, bet galima prie jų prisitaikyti. Ankstyvas pavasaris gali pasiūlyti kelionę, vėlyvas – darbų darbe. Visą antrąjį pusmetį yra tikimybė įsivelti į aplinkybes, kurios kels įtampą, vers greitai rinktis ir veikti, – tai vargins. Gali būti, kad dalis tų aplinkybių bus susijusi su darbu, profesine veikla ir asmeninėmis ambicijomis šioje srityje. Ilsėtis rinkitės rugpjūtį – būsite atsipalaidavę, linkę mėgautis gyvenimo dovanomis, tada jų kaip tik ir bus. Piniginiai reikalai rugpjūtį ir rugsėjį taip pat džiugins. Ruduo bus veiklos namie, kūrybos ir smulkių darbų metas.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Žiema mestelės šiek tiek darbų, susitikimų ir kalbų apie ateitį, galbūt dalykinės partnerystės užuomazgų. Nuo balandžio iki liepos pabaigos daugiau dėmesio skirsite artimiems draugams, o darbe – bendraminčiams. Žodžiu, idėjos broliams ir sesėms – su jais leisite daug laiko, gims įdomių sumanymų ir bendrų projektų. Tai smagios kolektyvinės kūrybos metas. Visas antrasis pusmetis bus itin tinkamas kelionėms, tik ne poilsinėms, o tokioms, kurios reikalauja jėgų, bet atsilygina nuotykiais. Tuo metu jausite fizinių jėgų antplūdį ir įkvėpimą judėti, galbūt sportuoti. Tokioje aplinkoje teks imtis smulkesnių dalykų – kovą, vėliau gegužę reikės paplušėti darbe, profesijos srityje, o namams, šeimos reikalams tradiciškai bus skirtas vėlyvas ruduo.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Tikėtina, kad metai pasiūlys virtinę nedidelių darbų, tačiau jiems teks skirti laiko ir jėgų. Profesijos srityje pasiekimų gali tikėtis nebent tie, kurių veikla susijusi su grožio, meno, patogumo kūrimu, – įkvėpimas ir produktyvus darbas džiugins vėlyvą pavasarį ir vasarą. Visus metus nestigs įvairių smulkmenų: metų pradžia gali būti ganėtinai linksma, bet kartu tinkama tvarkyti namus, rūpintis sveikata. Žiemos pabaigoje ir ankstyvą pavasarį gali būti reikšmingų susitikimų, pažinčių – taip pat romantiškų. Kovas, gegužė – tinkami kelionėms, pirmiausia poilsinėms. Rugsėjį ateis metas imtis reikalų. Gali būti, kad netrukus jie duos finansinės naudos, – sėkmė lydės iki lapkričio. Metų pabaiga bus skirta draugams ir namams.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Užsiimti namų, šeimos reikalais paskatins metų pradžia. Be to, žiemą gali atsirasti smagių pramogų, nestigs kūrybiškumo. Tačiau šaltuoju metų laiku taps svarbūs santykiai su gana artimais žmonėmis – juos sugadinti (didžiausia tikimybė – kad ne dėl jūsų kaltės) bus lengva, o išsaugoti – sunku. Vasarą tas spaudimas iš išorės dar sustiprės – ana pusė gali tapti veikli ir reikli, bet ne visuomet adekvati. Teks pagalvoti, kaip prie to prisitaikyti, nes tai truks iki metų pabaigos. Beje, kai kas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Birželį ir liepą bus galima daugiau dėmesio skirti darbui, profesijos reikalams, tam tikros piniginės naudos galima tikėtis nuo spalio pradžios iki metų pabaigos. Tada daugiau laiko rasite ir draugams.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Metų pradžia vers daugiau dėmesio skirti piniginiams reikalams, bet bus ir naudos. Be to, žiemą reikės daug bendrauti – ir dalykiniais, ir asmeniniais reikalais, atsiras ne viena proga pasigražinti namus. Smagių pramogų bus ne tik žiemą, pavasaris jų irgi nešykštės – įvykiais ar darbais tikriausiai neapkraus, todėl gali prabėgti nepastebimai. Būsite kūrybiški. Vasara bus svarbi – gali būti gražių kelionių, atsirasti daug nedidelių, asmeniškai svarbių darbų. Galbūt teks kam nors įsipareigoti arba tiesiog prisiminti esamas pareigas, jausitės taip, tarsi irkluotumėte galeroje, – ir iki metų pabaigos. Kita vertus, pavyks daug nuveikti. Rudens pradžia rami, antrojoje jos pusėje bus ir veiklos, ir malonių dalykų, net piniginės naudos.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Bus svarbu rasti santykį su savo kūrybiškumu. Pirmojoje metų pusėje šis dalykas nerūpės, o paskui bus smagu veikti kūrybiškai, tai bus savotiška pramoga – ypač patiks sportinė veikla. Sėkmė šioje srityje suteiks daugiau pasitikėjimo ir geros nuotaikos, o šia bus lengva dalytis su kitais. Bus ir apčiuopiamų dalykų: metų pradžioje yra tikimybė sulaukti finansinės naudos, atsiras paskatų mokytis, plėsti akiratį, rūpintis namais ir namiškiais. Nuo vėlyvo pavasario iki liepos pabaigos gali džiuginti santykiai su labai artimais žmonėmis – juos puoselėti bus itin palanku, o puikus ryšys taps ilgalaikis. Kelionėms, darbui, profesiniams reikalams labai tiks vasaros pabaiga ir visas ruduo.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Daugiausia laiko, dėmesio ir jėgų pareikalaus namų, šeimos, galbūt būsto reikalai. Ko gera, žiemos viduryje aplinkybės, greičiausiai susijusios su santykiais, gali būti ne visai tokios, kokių norėtųsi. Vasarą atsiras jėgų tuos nesklandumus šalinti. Be to, nuo vasaros iki metų pabaigos bus palanku namus versti aukštyn kojomis ir tiesiogine, ir perkeltine prasme – šis laikas geras statyti, remontuoti. Taigi aplinkybės bus puikios veikti. Žiemą būsite aktyvūs, o kovo mėnesį – dar energingesni, tai geras laikas sportuojantiems. Kovą, taip pat gegužę aplinkybės klostysis smagiai – bus daug progų pasilinksminti. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Vasarą bus palanku rūpintis sveikata – nebūtinai vien sava. Rugsėjis ir spalis bus tinkami keliauti.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Santykinės ramybės laikas prieš 2021-uosius – tada iš tiesų bus ką veikti. Žiemą, pirmąją pavasario pusę pomėgiams ir kitiems asmeniniams reikalams laiko užteks, progų paieškoti piniginės naudos taip pat bus. Vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje galėsite užsiimti namais bei namiškiais. Nuo balandžio iki rugpjūčio pradžios gyvenimas dovanos nesibaigiančią šventę – daugybę progų pasilinksminti. Būsite kūrybiški, džiaugsitės gražiais dalykais ir tuo džiuginsite kitus, priežastį atsiskleisti gali rasti ir jausmai. Vasaros pabaigoje ir rudenį gali nusistovėti ilgalaikiai asmeniniai ryšiai, taip pat dalykinė partnerystė. Tikėtinos progos smagiai pakeliauti. Svarbesnių darbų profesijos srityje gali būti vėlyvą rudenį, tuomet atsiras ir įkvėpimo.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Atrodo, laukia neblogi metai – dažnai niūrios be priežasties nuotaikos svyravimai išgaruos, gyvenimas vėl atrodys šviesus ir mielas. Žiema vargu ar pasiūlys daug veiklos. Visgi sausis gali būti jausmingas. Nuo vėlyvo pavasario iki vasaros pabaigos bus puikus metas kurti namus ir stengtis, kad čia būtų vis jaukiau ir gražiau, o namiškiai – laimingesni. Galima sakyti, nuo pat metų pradžios reikės rūpintis piniginiais reikalais – kad išlaidos neviršytų pajamų. Tačiau po pusmečio pagaliau pavyks aplinkybes palenkti savo naudai ir kasdienėmis pastangomis pasiekti, kad viskas būtų taip, kaip turi būti. Liepą bei rugpjūtį pasiseks puikiai pailsėti ir sklandžiai pereiti prie svarbesnių asmeninių reikalų. Išties rimtai padirbėti pavyks tik vėlų rudenį.